خدمات فرز cnc


کارگاه صنعتی الغدیر با دارا بودن دستگاه های به روز ,آماده همکاری و خدمات به شرکت ها و کارگاه های تولیدی جهت طراحی و ساخت انواع قطعه و قالب های برش و خم و پلاستیک میباشد.

فروش فرز سی ان سی دست دوممشخصات
  • فرز سی ان سی دستگاه ماکسمیل تایوان
  • 850*500*500
  • لینیر
  • 8000 rpm
  • تعویض ابزار بازویی 40 تایی
  • کنترل فانوک
فرز cncچیست؟


فرز cnc یا فرز كنترل عددی رایانه ای ، یك فرآیند ماشین کاری است كه برای برداشت تدریجی مواد از قطعه كار و تولید یك قطعه یا محصول با طراحی سفارشی که از كنترل های رایانه ای و ابزارهای برشی استفاده می كند.این فرآیند برای ماشینکاری طیف گسترده ای از مواد مانند فلز ، پلاستیک ، شیشه و چوب و تولید انواع قطعات و محصولات با طراحی سفارشی مناسب است.فرز CNC یک فرآیند ماشینکاری مکانیکی همراه با حفاری ، تراشکاری و انواع دیگر فرایندهای ماشینکاری است ، به این معنی که مواد از طریق ابزار مکانیکی از قطعه کار برداشته می شود.تعریف فرز

فرز چیست؟نوعی ماشینکاری که از برش تدریجی قطعه کار برای شکل دادن به قطعه کار روی یک میز متحرک استفاده میشه.البته بعضی ماشینهای فرز چند محور هستند یعنی هم میز و هم کلگی دارای حرکت هستند.بیشتر فرزها این روزها توسط کامپیوترها هدایت و کنترل میشوند.از مزایای این روش میتوان به سرعت و دقت اشاره کرد از معایب این نوع دستگاه ها میتوان به هزینه های گزاف تعمیر ونگه داری و در صورت تصادف به خسارت سنگین اشاره کرد.


بطورکلی فرایند فرزکاری سی ان سی در چهار مرحله زیر خلاصه میشود. فرآیند فرز سی ان سی با ایجاد یک طرح 2D یا 3D آغاز میشه.در مرحله بعد تو سط یک نرم افزرا CAM طرح را برای ماشین CNC سازگار و دیکته میکنه.برنامه شامل تمام ابزارها و حرکتهای برشی هست. , قطعه کار توسط روبند یا گیره روی دستگاه بسته میشه. اپراتور بعد از انجام تنظیمات اولیه برنامه را از کامپیوتر گرفته و به دستگاه انتقال میدهد و ماشینکاری را استارت میکند.

محورها

اکثر دستگاه های فرز CNC با 3 تا 5 محور در دسترس هستند - معمولاً عملکردی را در امتداد محورهای XYZ و در صورت وجود در اطراف محورهای چرخشی ارائه می دهند. محور X و محور Y حرکت افقی را مشخص می کنند (به ترتیب در یک صفحه صاف از یک طرف به طرف دیگر و جلو و عقب) ، در حالی که محور Z نشان دهنده حرکت عمودی (بالا و پایین) است . wمحور نشان دهنده حرکت مورب در یک صفحه عمودی است. در دستگاههای فرز پایه CNC ، حرکت افقی در دو محور (XY) امکان پذیر است ، در حالی که مدلهای جدیدتر امکان حرکت محورهای اضافی مانند ماشینهای 4 محور و 5 محور را ممکن میکنند.

صفر تا صد

در ابتدا برای ساخت یک قطعه باید قطعه را مدلسازی کرد مدلسازی در یک نرم افزار طراحی قطعه نظیر سالیدورک توسط طراح انجام میشه.قطعات به دو صورت مدل میشوند یا از طریق اندازه برداری از یک نمونه اولیه یا قطعه ای که از ابتدا وجود نداشته و بر اساس نیاز, طرح و سفارش شده که در اینصورت به طریق مهندسی پایه طراحی و بعد مدل میشود.در گام بعد با نرم افزاری مثل پاورمیل از طریق انواع روشها و استراتژی هایی که میشود, برنامه ای برای قطعه گرفته میشود.برنامه شامل رفرنس, ابزار مورد نیاز, سرعت اسپیندل و سرعت حرکت محورها و جهت حرکت محور دستگاه میشود. اپراتور دستگاه تنظیمات اولیه نظیر بستن کار روی دستگاه و تعیین رفرنس شروع براده برداری و بستن ابزار مورد نظر را روی دستگاه انجام میدهد و بعد از طریق نرم افزار واسطی مثل سیمکو برنامه را از کامپیوتر به دستگاه انتقل میدهد و ماشینکاری را استارت میکند.

 خدمات لیزرکات|خدمات فرز سی ان سی|خدمات وایرکات
این گروه صنعتی با دارا بودن تجهیزات سی ان سی,آماده خدمات وایرکات و خدمات لیزرکات و فرزcnc به شرکت ها و موسسات صنعتی میباشد.
برچسب ها:
خرید فروش وایرکات شارمیلز,فرز سی ان سی ,cnc,وایر کات,خدمات وایر کات,لیزرکات,برش ورق,لیزر کات,لیزرکات cnc,خدمات وایرکات,سوپر دریل,سوپردریل,wirecut,wire cut,cnc وایر کات,c n cوایرکات,cn c,c nc, وایر کات cnc c n c,وایرکات سی ان سی,ماشین کاری تخلیه الکتریکی,وایرکات تهران,کارگاه صنتعی الغدیر,ماشین کاری وایرکات,ماشینکاری ,تولید طراحی و ساخت قالب ,وایرکات,خدمات سوپر ,فرز سی ان سی,فرز ,وایرکات سی ان سی,وایر کات سی ان سی,FEREZ CNC,طراحی قالب سنبه ماتریس,کور کویتی,سالیدورک اتوکد کتیا,طراحی و ساخت قالب پلاستیک,قالب خم,ماشین کاری قالب فورج,نر و مادگی,حفر و ماهیچهcnc,فرزcnc, wirecut wire cut,wire cut c n c,wire cut cn c,wire cut c nc,وایرکات سی ان سی,وایر کات سی ان سی,FEREZ CNC,طراحی قالب سنبه ماتریس,کور کویتی,سالیدورک اتوکد کتیا,طراحی و ساخت قالب CNC MILLING ,SOLIDWORKS,POWERMILL,PLASTIC_MOLD,MOLD MAKING,MOLD DESIGN,CAD CAM,CORE Cavity,cnc mill,milling,production,autocad,catia,پلاستیک,قالب خم,ماشین کاری قالب فورج,نر و مادگی,حفرهو ماهیچهدریل,خدمات سوپردریل,شارمیلز سوئیسی